הלוואה חוץ בנקאית

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

תוכן העניינים

עוד מאמרים שיכולים לענייין אותך

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה חוץ בנקאית, הבנק מסרב לתת לכם הלוואה? יש מה לעשות? כן , אין יותר צורך לבקש הלוואה מבנקאי ולעבור תהליך איטי מלא בביורוקרטיה ולאחר מכן לחכות לאישור ההלוואה. יש פתרון אלטרנטיבי! לעיתים קרובות, הבנקים מסרבים לתת הלוואה מסיבות שונות. אך זה לא אומר שאתם לא יכולים לקבל הלוואה בכלל. הלוואה חוץ בנקאית היא אחת מהפתרונות הפיננסיים המודרניים.

הלוואה חוץ בנקאית היא אפשרות חלופית לקבלת מימון שאינה משפיעה. או שמכביד על מסגרת האשראי או על העו"ש בחשבון הבנק שלכם, כדי שלא נגביל את התזרימים שלנו לעומת הבנקים ולא נפגע בצרכים הכלכליים שלנו. אנחנו יכולים לאשר את הבקשה שלכם באותו היום, ולא רק זה, אנחנו יכולים להעביר את כספי ההלוואה ישירות לחשבון הבנק שלכם תוך 2 ימי עסקים.

מהי הלוואה חוץ בנקאית?

ההלוואה החוץ בנקאית היא הלוואה שמוענקת ללקוחות על ידי מוסדות פיננסיים שאינם בנק, כמו חברות מימון, בתי השקעות, חברות ביטוח והלוואות חברתיות מגופים שונים. בנוסף, הקטגוריה כוללת גם הלוואות על חשבון הפנסיה, קרנות השתלמות וביטוח מנהלים.

כל המוסדות הללו מוסמכים ומופקחים על ידי בנק ישראל ומשרד האוצר, ולרוב אין צורך לעבור דרך הבנקים כדי לקבל אותן. היום קיימת אפשרות נוספת בבנקים שמציעים הלוואות ללא צורך בהעברת הפעילות השוטפת של חשבון הבנק שלכם, אלא פתיחת חשבון להלוואה דיגיטלית בתהליך מהיר וללא עמלות.

הלוואה דרך הבנק

הלוואה בנקאית ניתנת על ידי הבנק שבו מנוהל החשבון השוטף שלכם כמובן שלכל בנק יש מסלולי הלוואות שונים, ואחד החסרונות העיקריים הוא החוסר בגמישות של הבנקים. ישנם יתרונות כמו אחוזי ריבית אטרקטיביים שהם מציעים ללקוחותיהם. ההלוואה ניתנת על ידי נציג הבנק האישי שמטפל בחשבון הבנק שלכם ומשפיעה ישירות על מסגרת האשראי של הלקוח.

בשפה שלנו "לתפוס" חלק ממסגרת האשראי או את כולה, אינו משאיר מרווח נשימה ויכולת תמרון ועלול לבוא על חשבון בקשות עתידיות שלכם מהבנקים. ההחזרים החודשיים שיורדים מהמסגרת עלולים לקרב אתכם אל קצה מסגרת האשראי שלכם שנקבעה מראש, ולעתים קשה מאוד להגדיל אותה. בכך אתם מסתכנים בחריגה ובתשלום ריביות גבוהות הרבה יותר. כמו כן, לא תמיד הריבית בבנק נמוכה מהריבית שמחוץ למערכת הבנקאית, בנקים הם גופים גדולים עם תהליכים בירוקרטיים ומסורבלים.

הלוואה חוץ בנקאית

ההלוואה תגיע אליכם במהירות. זהו תהליך מיידי שבדרך כלל לוקח בין שעות מועטות ועד 2 ימי עסקים מלאים ההלוואה החוץ בנקאית היא גמישה במיוחד מבחינת תנאי ההחזר שלה, יותר מאשר בבנק כלומר, תוכלו לבחור את מספר התשלומים לפי יכולת ההחזר החודשית שלכם ובהתאם למדיניות הגוף המממן ובום הכסף מועבר לחשבון בדיקת זכאות להלוואה מיידית.

הלוואה חוץ בנקאית
הלוואה חוץ בנקאית

סידרנו עבורכם טבלה מרוכזת של יתרונות וחסרונות של הלוואה חוץ בנקאית:

פרמטרים הלוואה בנקאית הלוואה חוץ בנקאית
נדרש תהליך איטי יותר מגוף אחר מהיר יותר ביחס לבנק
תנאים קפדניות יותר קשה יותר קל יותר גמיש יותר
גובהה ההלוואה מוגבל אטרקטיבי יותר
פלטפורמה ושירות שיטת טפסים ישנה דיגיטלי ונגיש
תנאי מימון תלוי בכמה פרמטרים.. פריסת תשלומים נוחה
ריבית בא על חשבון האובליגו שלכם לא פוגע במסגרת האשראי
מטרת ההלוואה לא לכל מטרה לכל מטרה

מה שהופך את ההלוואה החוץ בנקאית למשתלמת ביותר הוא העובדה שזהו סכום כסף שאינו משפיע על מסגרת האשראי בבנק בנוסף, יש לכם את היכולת לפתוח מסגרת אשראי נוספת המאפשרת חופש תמרון פיננסי גדול יותר.

אין צורך בערבים – אין צורך בהחתמת ערבים על מנת לקבל את אותה הלוואה בה אנחנו מעוניינים.

אין צורך בבטחונות – לא צריך בטחונות על מנת לקבל הלוואה מיידית.

ניתן לקחת הלוואה חוץ בנקאית למגוון מטרות:

  • בתהליך השיפוץ של הדירה, עשויים להתרחש תיקונים לא צפויים כמו נזקים לצנרת ותהליכי איטום של הגג.
  • הלוואה לכיסוי המינוס או חוב שנוצר בגין הוצאות גבוהות ובלתי צפויות.
  • לרכישת רכב חדש או משומש.
  • במימון לימודים או לקורס מקצועי מוסמך ואפילו לתואר
  •  הפקת חתונה בר מצווה או חינה.
  • קניית רהיטים או מוצרים יקרים אחרים
  • טיפול רפואי יקר או ניתוח קוסמטי.

הלוואה חוץ בנקאית, נועדו למימון רכישות גדולות או אירועים בעלי משמעות כלכלית רבה שאין באפשרותנו לממן ולמשוך סכום כסף גדול מחשבון העובר ושב שלנו.  

המומחים שלנו כאן כדי לעזור ולענות על כל השאלות שלכם בנושא מימון חוץ בנקאי. תוכלו למצוא את התשובות ומידע נוסף שאתם צריכים:

עד איזה סכום ניתנת הלוואה חוץ בנקאית

ההלוואות המוצעות במשק נעות בין 10,000 אלף ש"ח ל-200,000 אלף ש"ח.

עד כמה תשלומים ניתן לפרוס את ההלוואה?

כל גוף מימון והתנאים שלו ניתן לפרוס את התשלומים עד 84 תשלומים, כלומר עד – 7 שנים.

האם יש צורך בערבים בהלוואה זאת?

אין צורך בערבים בעת לקיחת הלוואה זו מאחר ומדובר בסכום שאינו גבוה.

איך מגישים בקשה לקבלת הלוואה חוץ בנקאית באישור מיידי?

נכנסים לטופס הדיגיטלי שלנו מצד ימין באתר, ממלאים את טופס בקשת ההלוואה הדיגיטלית, שולחים אותה ומקבלים תשובה מיידית מצוות הפיננסים שלנו.

תוך כמה זמן הכסף היכנס לחשבון הבנק?

מרגע אישור העקרוני להלוואה מיידית, הכסף יעבור לחשבון הבנק בתוך מספר שעות ועד 2 ימי עסקים בלבד.

אריאן קבוצת פיננסים

בכדי לסכם בצורה חשובה, חשוב לוודא שההלוואות ניתנות על ידי גוף מוכר הפועל באופן חוקי ולא בתחום האפור כדי למנוע תקריות לא נעימות וכדי שתוכלו ליהנות מהשירות ולקבל את המימון הדרוש לכם עוד היום, אנא מלאו את הפרטים בשאלון האתר ויצור קשר עם נציגי החברה שיחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם הצעות מרובות להלוואה!