הלוואה דיגיטלית

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

תוכן העניינים

עוד מאמרים שיכולים לענייין אותך

הלוואה דיגיטלית בכמה צעדים פשוטים

אין יותר צורך לצאת מהבית כדי לקבל הלוואה היום הכל יותר פשוט קל ונוח – ניתן להגיש בקשה ולקבל אישור רשמי דרך האתר או האפליקציה. ענף ההלוואות מתפתח מיום ליום וכך הרבה אנשים מגלים כמה ניתן להתייעל באמצעות הלוואה דיגיטלית מבלי לקום מהספה אפילו בכמה צעדים פשוטים הלוואה דיגיטלית יכולה בהחלט לתת פתרון ליציאה ממצב כלכלי עגום .לקבלת הלוואה בתנאים הטובים ביותר בארץ הגישו בקשה להלוואה דיגיטלית , על מנת לממן בדחיפות.

כל מה שאתם צריכים לדעת וכל הנתונים שאתם צריכים להבין אודות ההלוואות הדיגיטליות מחכה לכם פה במדוייק. אנו מבטיחים לענות לכם על כל השאלה שעוברת לכם בראש בדיוק.

האם הבנק הוא מקור המימון היחיד?

לפני שנים ספורות, הבנקים היו נחשבים לגורם היחיד החוקי בקבלת הלוואות. אף אחד לא חלם על לקחת הלוואות ממקור אחר .מה שגרם לאנשים שלא אושר להם הסכום שאותו ביקשו, היה להיקלע למבוך סתום, ולפעמים המצוקה הכספית שלהם רק החריפה בגלל הדחיה לקבלת מימון בנקאי. היום, המצב שונה. יש היום בישראל המון חברות שמעניקות הלוואות חוץ בנקאיות וניתן לקבל הלוואה דיגיטלית באישור מיידי .

הלוואה דיגיטלית מהו התהליך?

לצורך בחינה ההלוואה הדיגיטלית תצטרכו להיכנס לאתר חברת – “אריאן קבוצת פיננסים”, ולמלא טפסים אונליין, הבקשה תוגש באמצעות ממשק דיגיטלי, במקום לעבור תהליך ארוך בבנק שבו יש לשלוח מסמכים ולבקש ערבים או בטחונות. זה פשוט ונוח להגיש בקשה [ בצורה מקוונת דרך הנייד מכל מקום. כל מה שעליכם לעשות הוא למלא כמה פרטים והבקשה שלכם תישלח לבדיקת הכלכלנים של החברה. מיד לאחר מכן במקרה בו אתם עומדים בקריטריונים לקבלת הלוואה תקבלו תשובה האם יש אישור להלוואה או סירוב.

מה  הם 4 הדברים שחשוב לבדוק כאשר לוקחים הלוואה ?

אמנם נוח יותר להתנהל בצורה דיגיטלית. בכל זאת, חשוב לוודא שיש מישהו שניתן לדבר איתו ולפנות אליו.. במקרה בו תתקלו בפרט לא ברור במסמך שעליכם למלא באופן מקוון, יהיה כדאי שיהיה לכם איש קשר איתו תוכלו ליצור קשר במקרה הצורך.

  1.  זמינות ומענה- בנוסף לבדיקת הזמינות, חשוב לבדוק את תנאי ההלוואה המוצעים. כל מוסד מממן מציע תנאים שונים להלוואה. כדאי לערוך סקר שוק ולמצוא גוף מימון שמציע הלוואה המתאימה לצרכים האישיים שלכם.
  2. סקר שוק -פשוט תערכו מיפוי של הנתונים שלכם ותראו איך המצב נראה. בשאלה האם החזר נוח אני יכול לעמוד באחזר החודשי? מה התאריכים שניתן להוריד את ההלוואה? האם אפשר לפרוע את הלוואה ובמה זה תלוי ולכמה שנים ניתן לפרוס את הסכום אח"כ, לאחר שיש לכם תשובות לשאלות, אתם יכולים לחשב צעדים בצורה אחראית.
  3. אמינות גוף מוכר – בנוסף, חשוב לבדוק גם את אמינות הגוף המממן. חפשו גוף מימון אמין ואחראי מספיק. כמו שכולנו יודעים, יש לא מעט הונאות בתחום ולכן חשוב לפנות דווקא אל גופי מימון אמינים ומאושרים מטעם משרד האוצר.
  4. לקיחת סכום אחראי- שימו לב שאתם לוקחים הלוואה על סכום שאתם צריכים במדויק ולא לקחת סכום כסף גדול שאין צורך ביתרה חישובו במדויק כמה כסף אתם צריכים ורק אז תבקשו הלוואה מוגדרת מראש.

המומחים של אריאן קבוצת פיננסים עונים על השאלות הנפוצות ביותר

 

דרך האתר שלנו, תקבלו תשובה מיידית לבקשת ההלוואה שלכם. אנחנו עובדים עם בנקים קרנות חברות אשראי וגופי מימון גדולים בתחום וגורמים חוץ בנקאיים.

 

הכסף יועבר לחשבון שלכם תוך שלושה ימי עסקים בלבד, ולפעמים ניתן גם לשוחח באופן מיידי.

 

בדרך כלל מדובר בריבית משתנה על בסיס הפריים.

 

ברוב המקרים, להלוואה הדיגיטלית יש מגוון של מטרות כגון מימון חופשה משפחתית בארץ או בחו"ל, החלפת הרכב , סגירת חובות, שיפוצים בדירה, רכישת רהיטים טיפול רפואי אחר ועוד.

 

נכון, לא רק בנקים מעניקים הלוואות בדרך דיגיטלית – אלא גם גופים אחרים שאינם בנקאיים, כמו חברות אשראי, חברות השקעה וחברות ביטוח.

 

אל תיתן למינוס לחנוק אותך! בדוק זכאותך להלוואה

רוב הישראלים רואים את המינוס (החוב) כדרך חיים. התרגלנו לחיות עם החוב הקטן הזה שמתרצד ליד היתרה בחשבון הבנק בצבע אדום. הבעיה היא שהחוב הקטן הזה עולה לנו הרבה כסף. ואם אתם לא שמים דגש על ניהול פיננסי תקין לאורך הזמן, הוא יכול לביא אותנו לגירעון כלכלי עצום.

החדשות הטובות הן שיציאה מהמינוס היא קודם כל עניין של החלטה. חברתנו עזרה להמון אנשים לגשר על הפאר. פנו אלינו עוד היום ונעזור לכם לצאת מהמשבר ולקבל הלוואה חוץ בנקאית. היא הדרך המעולה לצאת מהמינוס ומהמשבר.

מה הריבית הנעות במשק טבלת ריביות

אם תתעניין לקחת הלוואה דיגיטלית, חשוב לדעת שהריבית על ההלוואה משתנה בהתאם למדיניות של הבנק או המוסד המלווה ובהתאם למאפייני הלקוח, הטבלה הבאה מציגה את הריביות הממוצעות:

מוסד ריבית ממוצעת להלוואה
הלוואה דרך הבנקים 10%-4%
הלוואה במזומן 20%-10%
הלוואה חוץ בנקאית 15%-8%
חברות הביטוח 10%-0.5%
הלוואה חברתית 11%-6%

שימו לב כי הריביות צמודות למדד רשימה זו היא מידע כללי וראשוני בלבד ואינה מיועדת לשמש כייעוץ משפטי או כתחליף לייעוץ פיננסי בכל מקרה ונסיבותיו. הדברים המצוינים נכונים לעת כתיבתם בלבד ויכולים להשתנות מעת לעת.

לסיכום

ישנם הרבה הלוואות דיגיטליות. ניתן בקלות להיכנס לאתרים של גופי מימון שונים ולמלא טפסים לקבלת הלוואה. החכמה היא לזהות את ההלוואות המשתלמות ולדעת להגיע אליהן בדיוק. ישנן חברות מימון מומחות בגיוס הלוואות העובדות עם גורמי מימון שונים וכך הן יכולות למצוא פתרון מימון מותאם אישית לכל לקוח.