הלוואה בצ'קים

שתפו את המאמר

השאירו פרטים לקבלת
הלוואה מיידית!

תוכן העניינים

עוד מאמרים שיכולים לענייין אותך

הלוואה בצ'קים

הלוואה בצ'קים

בשונה מהלוואות הניתנות על ידי הבנק, הלוואה חוץ בנקאית תהיה בעלת אופי הרבה יותר גמיש, הבירוקרטיה הנדרשת לפני מתן ההלוואה תהיה פחותה משמעותית והלווה יוכל להנות מכספי ההלוואה במהירות. צוות מומחי אריאן קבוצת פיננסים מובילים בגיוס מימון ומציאת פתרונות מימון לאנשים פרטיים ועסקים והפעם הוחלט להנגיש כאן מידע על ההלוואה בצ'קים.

חדש מגישים בקשה בפחות מדקה – הגישו בקשה באופן מקוון דרך WhatsApp וקבלו תשובה מיידית. 

הבנק סירב להלוואה? תבדוק איתנו את זכאותך להלוואה בצקים למסורבים.

💡כשאנחנו נתקלים במצב כלכלי של דחיה מהבנק, לקיחת הלוואה בצקים עשויה להיות אפשרות מתאימה לאנשים שנדחו על ידי הבנקים, אך יחד עם זאת, ישנן הרבה אלטרנטיבות טובות יותר מהבנקים שמאפשרות לכם לקבל הלוואה. מומלץ למסורבים לפנות ליועצים שלנו כדי לקבל ייעוץ והכוונה, ועל מנת להתאים עבורם את ההלוואה עם הריבית הנוחה ביותר.

מהי הלוואה בצ'קים?

מדובר בהלוואה הניתנת על ידי גוף מימון חיצוני בדרך כלל, תמורת צ'קים לתאריכים מאוחרים שהלווה מפקיד בידיה. מדובר בהלוואה לטווח לא ארוך ובסכומים לא גבוהים מאוד. פירעון ההלוואה מתבצע באמצעות הצ'קים שהתקבלו מראש. בדרך כלל הלוואות אלו ניתנות באופן מיידי והן לא מצריכות בירוקרטיות סבוכות.

האם תמיד זו תהיה הלוואה חוץ בנקאית?

כיום אין להשיג הלוואה בצ'קים מגוף בנקאי ולכן אם מציעים לכם הלוואה בצ'קים, קחו בחשבון שמדבר בהלוואה מגורם חיצוני.  הלוואות אלו עלולות להיות יקרות יותר ולפני לקיחת הלוואה כזו חשוב לבדוק מספר דברים.

מה חשוב לבדוק לפני לקיחת הלוואה בצ'קים?

 • בטיחות גוף המימון – בכל לקיחת הלוואה חוץ בנקאית, בין אם מדובר בהלוואה במזומן או באמצעי אחר, חשוב לוודא שמדובר בגוף מימון בטוח. לשוק האפור יש פנים רבות ואף אחד לא מחפש ליפול אליו… וודאו שמדובר בגוף מימון בעל הרשאה מטעם משרד האוצר למתן הלוואות.
 • סחירות הצ'ק – צ'ק לא סחיר לא יוכל לשמש להלוואה בצ'קים. הבעיה היא שכאשר צ'ק הוא סחיר הוא יכול להחליף ידים ולהתגלגל הלאה. כך הוא מעמיד את הלווה במצב של חוסר וודאות ולכן בטיחות גוף המימון חשובה עוד יותר בהלוואה כזו.
 • החזר מותאם – ההחזר החודשי צריך להתאים ליכולות הכלכליות שלכם. הלוואה בצ'קים ניתנת לטווח זמן קצר יחסית. מה שאומר שיש קצת החזרים חודשיים ולכן גם גובה ההחזר גבוה יחסית. לא כדאי לקחת הלוואה לפני שמוודאים שגובה ההחזר החודשי הוא משהו שניתן לעמוד בו…

 

 

הלוואה בצ'קים
הלוואה בצ'קים

מה גובה הריבית הקיימת במשק?

הריבית על הלוואה חוץ בנקאית בצקים משתנה מלקוח ללקוח. בטבלה הבאה תוכלו למצוא את הריביות הממוצעות עבור הלוואות.

גוף מימון ריבית ממוצעת להלוואה
בנקים 10%-6%
חברות האשראי 12%-9%
הלוואה בצקים 14%-8%

על מתן הלוואה גופי המימון מרוויחים ריבית. על פי רוב, מדובר בריביות יקרות יותר מהריביות הנגבות על הלוואות בנקאיות. למרות זאת, כאשר מדובר בלווה בעל דירוג אשראי נמוך, או בלווה ללא יכולת החזר חודשית גבוהה, לא תמיד הם יוכלו לקבל הלוואות בנקאיות בריבית נמוכה מספיק וכך כאשר הם פונים ליטול הלוואה חוץ בנקאית, הם מצליחים לגייס הלוואה בריבית שעונה לצרכים שלהם. בלקיחת הלוואה חיצונית חשוב לוודא שמדובר בהלוואה עם ריבית מותאמת ליכולת הלווה. ניתן לערוך סקר שוק למציאת הלוואה כזו.

יתרונות הלוואה צ'קים

הלוואה המוחזרת בצ'קים זוכה לביקוש נרחב וזה קורה בעיקר בגלל שמדובר בהלוואה חוץ בנקאית ולכן היא בעלת יתרונות הלוואות אלו:

 • פריסת התשלומים מותאמת ליכולת הלווה
 • ההלוואה לא נלקחת על חשבון האובליגו
 • תהליך גיוס ההלוואה הוא קל ומהיר וכמעט נטול בירוקרטיות
 • גם בעלי דירוג אשראי נמוך יכולים לקבל הלוואה כזו
 • אין צורך בגיוס ערבים ובטוחות להלוואה כזו
 • לעומת הלוואות בנקאיות התנאים גמישים הרבה יותר
 • ההלוואה ניתנת במהירות

 המומחים שלנו עונים לגבי שאלות ותשובות בנוגע להלוואה בפריסת אחזר בצקים:

 

הלוואה בצ'קי ובכלל כל הלוואה בנקאית, תינתן בסכום אותו החליט ואישר גוף המימון. גוף המימון מתייחס לבקשת הלווה, בודק את היכולת הכלכלית שלו וכך יכול להיות מצב בו הוא משנה את החלטתיו בהתאם לנתונים.

 

 

הלוואות בצ'קים ניתן לקבל מימון מגופים פרטיות הפועלות באישור משרד האוצר. בניהם יש חברות מובילות ומומלצות כמובן לא שוק שחור.

 

ניתן לקחת הלוואה למגוון מטרות. לדוגמה, ניתן להשתמש בהלוואה כדי לשדרג את הבית, לרכוש רכב חדש, לשפר את העסק או לסגור חובות קיימות או לכל מטרה.

 

לרוב, הלוואה מאושרת מועברת לחשבון תוך מספר שעות או עד 3 ימי עסקים. אפשר גם לבחור באופציה לקבל את הכסף מהיום להיום על ידי שליח מהיר לקבל אותו ישירות לביתכם.

למה כדאי לקחת הלוואה בצקים דרך WhatsApp מחברת אריאן קבוצת פיננסים

 • פשטות-ישנם מספר סיבות לכך. ראשית, התהליך פשוט ונוח יש לשלוח הודעה ב-WhatsApp ולקבל את ההלוואה בצקים במהירות ובלי בירוקרטיה.
 • בלי חיובים מיותרים-ללא תשלום עבור פתיחת תיק חסכוני וקל – אין צורך לעסוק בניירות וטפסים, הכל נעשה באמצעות ממשק דיגיטלי פשוט דרך וואטספ.
 • דיסקרטיות מלאה- לא תפגע במסגרת האשראי. ההלוואה לא עוברת דרך חשבון הבנק, כך שהיא לא מופיעה בשום מקום. אם יש מינוס בחשבון הבנק, הכסף לא ילך לטובת המינוס.
 • ללא צורך המתנה לנציג – הן מצריכות מינימום מאמץ וזמן – אפשר פשוט להגיש בקשה מהבית, ומכל מקום ללא צורך בשיחת טלפון וזמן המתנה שלהן קצר במיוחד ומענה מהיר.

אריאן קבוצת פיננסים

כדי לסכם, אתם מעוניינים להגיש בקשה מהירה לקבלת הלוואה ממוסד מוכר ואמין? אם כן אל תהססו ליצור עימנו קשר עוד היום כדי לבדוק את זכאותכם ולקבל תשובות מהירות!